Madde 1 – Giriş

İşbu kullanıcı sözleşmesi (“sözleşme”) ve www.hasanbeytesbih.com sitesinde yer alan diğer kurallar, HasanBeyTesbih tarafından sunulan hizmetlerin şart ve koşullarını düzenlemektedir. Sitede yer alan tüm politika ve kurallar işbu sözleşmenin ayrılmaz bir parçası olarak, işbu sözleşmenin ekini oluşturmaktadır.

Madde 2 – Taraflar
İşbu sözleşmenin tarafları, kullanıcılar, Aİ Danışmanlık (sözleşmede HasanBeyTesbih olarak anılacaktır) arasında yapılmaktadır. Kullanıcılar hizmetlerimizi kullanmakla, işbu sözleşmenin hüküm ve şartlarını kabul eder.

Madde 3 – Genel

3.1. Ürün satın alımı sırasında belirtilen yanlış ve eksik bilgiler yüzünden meydana gelebilecek yanlış adrese teslimat veya kayıp ürün gibi konularda sorumluluk HasanBeyTesbih’e ait değildir.

3.2. HasanBeyTesbih’in ismini lekeleyici, tehdit edici, üretici/satıcı firmalara karşı yasal olarak dayanağı olmayan, onları küçük düşürücü, ahlak dışı, T.C. kanunlarına aykırı mesajlar göndermemeyi, rumuzları genel ahlak ve görgü kurallarına uygun seçmeyi kabul eder.

3.3. İade kabul süresi, ürün teslimat süresinden itibaren 14 gündür.

3.4. Kullanıcı, ürün iadelerinde, belirtilen şartları eksiksiz olarak yerine getireceğini kabul eder.

3.5. HasanBeyTesbih’in izni olmadan, site içeriğinin kısmi yada bölümsel olarak kopyalanarak yayımlanması, dağıtılması kesinlikle yasaktır.

3.6. Kullanıcılar, herhangi bir ürün hakkında, ziyaretçileri yanıltıcı bilgiler vermemeyi peşinen kabul eder.

3.7. HasanBeyTesbih’in servisleri kullanılarak elde edilen herhangi bir kayıt veya elde edilmiş malzemenin, tamamı ile kullanıcının rızası dahilinde olduğu, kullanıcının bilgisayarında yaratacağı arızalar, bilgi kaybı veya diğer kayıpların sorumluluğunun tamamı ile kendisine ait olup, servisin kullanımından dolayı uğrayabileceği zararlardan dolayı HasanBeyTesbih sorumlu değildir.

3.8. HasanBeyTesbih, kurallara uygun davranmayan kullanıcıları sistemden uzaklaştırma yetkisine sahiptir.

3.9. Kullanıcının, teslimat adresinde bulunmamasından dolayı ürün teslimatı yapılamadığı durumlarda sorumluluk HasanBeyTesbih’e ait değildir.

3.10. HasanBeyTesbih’in, web sitesinde bulunan tüm ürünleri, stoklarında bulundurma zorunluluğu yoktur.

3.11. Kullanıcı Sözleşmesi kapsamı dışında gerçekleşecek tüm kanuni değişikliklerden kaynaklanan işlemler HasanBeyTesbih’in sorumluluğu dışındadır ve aynen sözleşmeye yansıtılıcaktır.

3.12. www.hasanbeytesbih.com sitesi üzerinden verilen tüm siparişler stoklarımızda bulunduğu sürece 24 saat içerisinde kargoya verilir.

3.13. Sipariş verilen ürünler, HasanBeyTesbih’in anlaşmalı kargo firması tarafından adrese götürülmüş ve müşterimizi ev veya iş adresinde bulamayıp ihbar notu bırakmış ise, siparişi veren müşteri ürünlerini kargo şubesinden almayı kabul eder.

3.14. www.hasanbeytesbih.com sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde gelen ürünlerin son kullanma tarihini kontrol etmek ve tarih ile ilgili problemleri HasanBeyTesbih yetkililerine bildirmek, kullanıcının sorumluluğundadır.

3.15. www.hasanbeytesbih.com adresinde satılan ürünler, ilgili kanunlar uyarınca satışı onaylanmış ürünler olmakla birlikte kişiden kişiye değişebilecek alerjik reaksiyonlar söz konusu olduğunda derhal veterinerinize başvurmanızı tavsiye ederiz. Söz konusu oluşabilecek reaksiyonların tamamen bünyenin ürüne karşı verdiği tepki olması sebebiyle, kullanıcı HasanBeyTesbih’in bu hususta herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

3.16. HasanBeyTesbih’ten sipariş edilen ürünleri teslim alacak olan kullanıcı, T.C Kimlik bilgilerini kargo yetkilisine ibraz etmek sureti ile ürünleri teslim alacağını kabul eder.

3.17. HasanBeyTesbih, yukarıda belirtilen şartlara uyulmadığı takdirde, sözleşmeyi sona erdirme hakkına sahiptir.